N' Pushime

SUPEROFERTA PER SKIJIM KARTEPE | TURQIA
 
The Green Park Resort 4* HB (mengjes dhe dark) - Kartepe
4 Nete -369 € | cmimi per person
7 Nete - 469 € | cmimi per person
 
Ne cmim jane te perfshira
Bileta e Avionit : Prishtinë - Stamboll- Prishtinë
Transferi : Aeroport - Hotel - Aeroport
Akomodimi: per 4 apo 7 netë
Mengjes dhe Darke
Skipass
Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
Fluturim realizohet me Pegasus
Të gjitha taksat 
 
REZERVO NË:
Viber +377 44 37 47 90 &
Viber +377 44 45 87 97
Viber +386 49 85 22 11 
Tel: +381 390 321 355
Npushime.com

SIDE LA GRANDE RESORT 5* Ultra All Inclusive - SIDE
Zbritje prej 50%
Deri më 31 Janar 2018
Npushime.com
Viber +377 44 37 47 90
Viber +377 44 45 87 97
Viber +386 49 85 22 11
Tel: +381 390 321 355

Zbritje prej 40% deri më 31 Janar 2018

Npushime.com

Rezervo
Viber +377 44 37 47 90 &
Viber +377 44 45 87 97
Viber +386 49 85 22 11 
Tel: +381 390 321 355

 

DELPHIN IMPERIAL ***** ANTALYA
Zbritje prej 40% deri më 31 Janar 2018
Npushime.com
REZERVO NË:
Viber +377 44 37 47 90 &
Viber +377 44 45 87 97
Viber +386 49 85 22 11
Tel: +381 390 321 355DELPHIN IMPERIAL ***** ANTALYA
 
Zbritje prej 40% deri më 31 Janar 2018
Npushime.com
REZERVO NË:
Viber +377 44 37 47 90 &
Viber +377 44 45 87 97
Viber +386 49 85 22 11
Tel: +381 390 321 355

Titanic Delux 5 Yje

Written by on: 16/01/2018

Zbritje prej 30% deri më 31 Janar 2018

Npushime.com

Rezervo
Viber +377 44 37 47 90 &
Viber +377 44 45 87 97
Viber +386 49 85 22 11 
Tel: +381 390 321 355

 

Zurich - Prishtine

Written by on: 27/12/2017

Ma lire vetem lodhesh

Ma lire vetem lodheni....

Vikend në Selanik

Written by on: 04/12/2017
Nisjet e radhës:
08.12.2017 - 3ditë/2netë
22.12.2017 - 3ditë/2netë
Destinacioni: Selanik
Tipi i udhëtimit: Autobus
Kohezgjatja: 3 ditë - 2 netë
Çmimi: 95 €
Data e nisjes:

DITA 1 (E PREMTE)

 

Nisja nga Prishtina bëhet në orën 06:00, nga parkingu i pallatit të rinisë (përballë RTV21) me minibus komod turistik të Veneta Travel-it. Arritja në Selanik rreth orës 12:00 (sipas kohës së Kosovës). Akomodimi në hotel. Pas akomodimit kohë lirë për njohje me qytetin, shooping, shëtitje, drekim, etj.

 

DITA 2 (E SHTUNE)

 

Mëngjesi në hotel. Paradite kohë e lirë për t'i përfunduar pazaret në qytet. Në ora 12:00 (sipas kohës greke) takimi para hotelit dhe nisja për në qendrat më të njohura tregtare të Selanikut: Cosmos Mediterranean dhe IKEA. Qëndrimi në Cosmos Mediterranean deri në ora 16:30, nisje për në IKEA. Në ora 18:00 përfundimi i shoping-ut dhe nisja për në hotel. Kohë e lirë. Fjetje.

 

DITA 3 (E DIELE)

 

Mëngjesi në hotel. Nisja për në Prishtinë bëhet në ora 11:00. Në dalje të Greqisë (kalimi kufitar Evzoni), dorëzimi i dokumentacionit për shfrytzimin e TAXES FREE dhe qëndrimi një orësh në FREE SHOOP për një shooping të mallrave të cilat janë të liruara nga taksat. Arritja në Prishtinë në rreth orës 19:00. Përfundimi i programit.

Minimumi për realizimin e programit është 10 persona.

View the embedded image gallery online at:
http://npushime.com/index.php/arazhmanet#sigProGalleria60f67ab49a

Aranzhmani vlenë vetëm për personat që janë të pajisur me viza.
 
 
Çmimi është momental.
 
Destinacioni: Budapest
Tipi i udhëtimit: Aeroplan
Kohezgjatja: 4 ditë - 3 netë
Çmimi: prej 149 €
Data e nisjes: 24.11.2017
 
PERSHKRIMI I HOTELIT
Çmimi i aranzhmanit fillon prej €149
 
Aranzhmani përfshinë:
- fluturimi Prishtinë-Budapest-Prishtinë me Wizz Air (bagazhi i lejuar 10 kg per person 25x42x32 cm),
- akomodimi në hotel me 3*, shërbim BB (fjetje me mëngjes),
- transferi aeroport-hotel-aeroport,
- taksat e aeroportit.

Informohu për ofertat e reja.

Informacionet

Fiks: + 0390 321-355

Mob: +377 44 374-790 
 
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 
 

join with us

twinter rss

Stafi

 Manaxher : Valentin Tanushi

.