N' Pushime

Ujëvarat më magjike në botë

Asgjë nuk e bën një pyll magjik më shumë sesa një ujëvarë magjike e fshehur në të.
Dhe këto janë ujëvarat më magjike nga e gjithë bota, të kapura në fotografi mahnitëse. Prej Chiapas në Meksikë e deri tek ujëvara Purakaunui në Zelandë të Re, këto fotografi do t’ju lënë pa fjalë.Dhe fotografitë tregojnë se ujëvarat magjike mund të gjenden nëpër gjithë botën. Ushqeni sytë tuaj me shembujt në Uells, Irlandë, SHBA, Kanada e më shumë. Shikoni më poshtë ujëvarat përrallore.
View the embedded image gallery online at:
http://npushime.com/index.php/blog#sigProGalleriadd22bec81e

Bansko, Bullgari: Destinacioni më i mirë dimëror

Ky qytet bullgar është një destinacion perfekt për një aventurë të lirë gjatë dimrit.Pse të shkoni në Bansko: Pasi konsiderohet si vendi më i mirë në Evropë për të bërë ski, qyteti që ndodhet në portën e Malit Pirin është veçanërisht i njohur për ata që e adhurojnë skijimin.

View the embedded image gallery online at:
http://npushime.com/index.php/blog#sigProGalleriab89d2e2c35

Read more

Avio Bileta

Këto foto do t’ju bëjnë të dëshironi ta vizitoni Islandën

Islanda është një vend i bukur.
Shumica e Islandës është e pabanueshme, e mbushur me shkëmbinj të lavës, fusha të gjelbra, ujëvara, akullnaja dhe vullkane.Shumë vizitorë thonë se ky vend duket sikur të jetë në një tjetër planet.Plus, Islanda është vend i përsosur për çdo udhëtar aventurier – vizitorët në Islandë mund të bëjnë zhytje me skafandër mes dy kontinenteve, të ngjiten në një shkretëtirë të madhe vullkanike, të ecin nëpër qendër të një akullnaje dhe më shumë.Prej ujëvarave të mëdha e deri tek shpellat e kristalta, më poshtë mund t’i shihni fotografitë të cilat do t’ju bëjnë të dëshironi të shkoni në Islandë qysh tani.
View the embedded image gallery online at:
http://npushime.com/index.php/blog#sigProGalleria258c325d14

Informohu për ofertat e reja.

Informacionet

Fiks: + 0390 321-355

Mob: +377 44 374-790 
 
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 
 

join with us

twinter rss

Stafi

 Manaxher : Valentin Tanushi

.